inimesed kes on valinud ennast

Millise kergusega sa oled valmis elu vastu võtma?

Millised muutused on toimunud neil kes valivad ennast?

Kaidi

Karolin

Rahel 

Monika

Martine 

Grete-Edith

Sixten

Riina

Enely

Gert Jonathan

Kristel

Valiennast

Olen kunstnik-rätsep, need oskused on ka minu ettevõtte sisu, minu töö ja armastatud igapäevane tegevus ettevõtjana. Seni olen jutustanud oma mõtteid-tundeid pintsli ja värvidega. AC Bars on avanud minus võime väljendada ennast oma maalide juurde ka sõnadega. Mis on muutunud minu elus tänu Access Barsile? … Mis oli enne? Paar-kolm korda aastas olin tüdinenud-väsinud kõigest mis mu elus oli. Võitlesin, et tõestada endale ja teistele, mis on võimalik ja mis mitte … suhteliselt väsitav töö!!! Jutustasin endale lugusid sellest, et milline ma pean olema ja mida ma pean tegema, et vastata teiste ootustele … lugusid sellest, et unistused peavadki jääma unistusteks … lugusid sellest, et see mis on, seda pole võimalik muuta … lugusid sellest mida ma kõike ei saa, ei tohi, ei oska, ei suuda teha, sest …. Ootasin, et päike hakkaks paistma  siis on mul soe … ootasin, et lumi tuleks maha – siis on maailm helgem. Kui on sitt olla, siis on sitt olla ja kui keegi satub su kõrvale kes õitseb!!! No mida sa õitsed, näed mul on sitt olla – mine õitse kuskil mujal! Võitlesin 24/7, et oleks halb tunne!!! Vägev looming!!! Jutud sellest, et: Kõik mis me elus on ja mida me tunneme on meie enda loodud, kui soovid kergust, lihtsust ja rõõmu oma ellu siis loo seda … kõlas kuidagi muinasjutuna, mida loed ja järgmisel hetkel on see unustatud, sest see pole ju võimalik. Huvitav, et halba tunnet, tüdimust, kannatamist, muretsemist, probleeme, enda ja teiste süüdistamist on nii lihtne luua ja see tundub kuidagi loomulik … mida ma selles armastasin? Väga huvitav!

Kui palju energiat ma kulutasin millegi vältimiseks ja vihkamiseks või valeks tegemiseks? Pärast kolmandat Barsi sessiooni oli selline tunne: avar valgust täis tühi tuba, ühest aknast särab sisse päike ja teisest aknast on näha sinakashallid vihmapilved – ma võtan kõik vastu! Seisan ukse avas, ühes käes pintslid ja teises värvid: Mida ma nüüd luua saan? Mis on muutunud minus ja minu reaalsuses? Jah, kõik ongi päriselt võimalik, kõik see mida ma päriselt soovin, et mu elus oleks. Kadusid hirmud ja piirangud – mida ma kõike ei või, ei saa, ei suuda jne. Mu suurim hirm, et kartsin teiste inimeste hinnanguid: kuidas nad reageerivad, kui ma teen seda mis mulle tegelikult meeldib!! Ma ei hoia ennast enam tagasi ega tee ennast kellegi pärast väikseks … ma olen see kes ma olen, kui see kellelegi ei sobi, mis siis ikka! Ma ei pea mitte kellelegi tõestama või selgitama oma valikuid, valikuid mis mulle teevad rõõmu, mis mulle sobivad, mis mina tean et võimalik võib olla.

Ma ei vastuta teiste inimeste tunnete eest. Ma võin armastada ja hoolida, mis iganes valikuid mu armsad teevad, ma olen nende jaoks alati olemas kui nad minu abi, hoolimist, armastust soovivad … küsivad. Ma loon iseenda elu, selliselt nagu mulle meeldib, teen neid valikuid mis mulle on kerged … sõltumata teiste arvamustest või hinnangutest või tunnetest. Ma ei süüdista ega haletse ennast kui midagi nihu läheb. Miski pole vale ja ega õige, kõik lihtsalt on. Ma võin aga ma ei pea mitte midagi! Ja kui ma hakkan oma ellu jälle looma muretsemist, draamat ja kõike seda muud jama, siis selleks on mul nüüd Bars ja Access Consciousness`i tööriistad, et muuta kergusega see sitt tuleviku väetiseks-kullaks.

Piret Kreitsman

Accessi vahendite kasutaja

“Minu jaoks on Bars enamasti lõbus ja ajab naerma. Pärast seanssi kaovad mõtted ära ja pea on tühi. Aga selline pikema vinnaga mõju on piirangute kadumine ja minu taju on, et kõige rohkem saan ma aru nende piirangute kadumisest, mida ma kõige suuremateks olen pidanud.”

Mariann

“Bars on võimas tööriist, mida olen tänaseks aasta kasutanud ja see on muutnud minu elus kõike. Jõudsin ummikusse, kui mul oli tunne, et rahapuudus on kasvanud väljakannatamatuks ja ma soovisin seda muuta. Tegelikult olin ma teiste inimeste aitamise ja iseenda kõrvale jätmisega muutunud vihaseks ja rahulolematuks inimeseks ning ma ei olnud samamoodi enam nõus jätkama. Kui hakkasin barse vahetama sõbrannaga, hakkas kõik tasapisi muutuma ja tänaseks u 12 kuud hiljem võin julgelt öelda, et ma pole kunagi elus olnud nii iseendaga kohal, armastanud oma keha ja olnud nii õnnelik kui praegu. Kui ise poleks kogenud, ei usuks.”

Evelin

“Käisin esmaspäeval esimest korda Access Barsi seansil. Seansi ajal tundsin oma kätes voolavat tunnet ning pärast seanssi oli nii imeliselt kerge tunne. Nüüd võin öelda, et kogu mu olek on märksa vabam ning hoolimata pingelisest perioodist elus ei võta ma asju enam nii tõsiselt. Negatiivsetel mõtetel ei ole mu peas enam väga kohta, ootan põnevusega, mis edasi veel tuleb. Nii et üliäge kogemus.”

Kadri

“Olin barsi kogemise ajal täiesti eelarvamustevaba. Olen sarnast tundmust varem kogenud, kuid see kord oli see kõikidest kordadest sügavam ja tugevam. Eriliseks tegi kogemuse see, et sain kõiki oma tundmusi Sillega jagada. Järgmise päeva hommikul tajusin, et minus oli tärganud oma elu organiseerimise vajadus ja teadmine, kuidas seda teha.”

Mari

“Barsi tegemise ajal tundsin et uniseks tegi, kuid ei saanud midagi aru. Läksin koju ja magama. Hommikul üles tõustes oli naljakas tunne. Ma ei oska seda paremini seletada kui täielik CHILL, peas ei kedranud ühtegi mõtet (enne oli hommikuti ärevus kohe hommikuti sees, mida kõike peab valmis jõudma ja mis kõik vaja teha. See meeletult väsitas ja tekitas lisapingeid). Vaikus, täielik vaikus ja nägu naerul. Seletamatu rahu sees Nagu päriselt. Helistasin ruttu sõbrale et kuidas tal ja sama lugu. Sõbral oli pea täiesti tühi ja nagu mull nii mõnus olla, kuna peas ei kedranud ühtegi mõtet. Täiesti suurepärane kuidas mingi asi võib niimodi kohe esimesel korral töötada  Nüüd käingi kogu aeg nägu naerul igal pool ringi.”

Ivar

Tsau, tead mu enesetunne on üli hea. Mul pole kilpi seljas ja energiat on meeletult. Nii on nii äge asi. Aitäh! Ma olen täisti hämmingus. See tõesti toimub ja mul hakkab järjest parem. Nüüd juba väga ok olla.”

Aire

Kas nüüd on aeg valida midagi teistsugust?

Mis siis kui vastuseid ei olegi vaja selleks, et leida iseennast?