Meie missioon

Igas peres üks Access Bars® praktik Leia kursusVahendajad

Mis on meie missioon?

Meie missioon on mitmetahuline. Me oleme pühendunud oma elu teadlikule loomisele ning soovime seda jagada ka ümbritseva maailmaga. Soovime öelda Sulle, et Sinu elu võib olla kerge, rõõmus ja külluslik.

Kas Sa oled valmis seda valima ja vastu võtma?

Me oleme siin Sinu jaoks, et jagada Sinuga vahendeid ja õpetusi, mis toetavad Sinu valitud muutusi ja väestavad Sinu algatatud loomingut  kõik selleks, et jõuaksid iseendani, oma tõelise olemuseni selleni, kes Sa päriselt oled.

Me oleme kindlad, et Sinu elus on olnud korduvalt hetki, mil küsid endalt:

  • Kes ma päriselt olen?
  • Mis on minu ülesanne siin maa peal?
  • Kuidas ma saaksin olla õnnelik?

Mis siis, kui Sa ei peaks enda elus tegema valikuid lähtudes välisest sellest, mida teised Sinu ümber õigeks peavad? Mis oleks, kui teeksid valikuid, mis on Sinu jaoks tõesed ja mis loovad Sulle kergust ja imelist elu?

Miks Sa kardad valida oma tõde? Tead, miks? Sest Sa ei usalda ennast. Sa arvad, et kui Sa teed valiku, siis see on kindlasti vale. Sa usud, et kui keegi teine Sulle nõu annab või Sinu eest valiku teeb, siis see on õige. Aga ei ole. Ainult Sina saad oma elus midagi muuta ja valikuid teha, olles seejuures see, kes Sa päriselt oled ning saades seeläbi veelgi rohkem iseendaks.

Me oleme siin, et anda Sulle vahendid, mis toetavad Sind Sinu elu loomisel ja edasiliikumisel, et Sa oleksid valmis valima iseennast kohe praegu!

Meie eesmärgiks on anda Sulle vägi ja aidata Sul maha jätta enese arvustamine ja mõte, et Sa oled mingil moel vale.

Sa oled alati õige ja Sul on alati valik!