Mis on Access Bars®?

Access Bars® ühel päeval muudeti maailma

Mis on Access Bars® 

Seda, mida Access Bars® endast tegelikult kujutab, on ainult sõnadega keeruline edasi anda. Tehnilisest vaatepunktist on Access Bars® 32 energiapunkti pea peal, mis sisaldavad Sinu mõtete, uskumuste, otsuste, emotsioonide ja vaatepunktide elektromagnetilisi komponente. Nende punktide õrnal puudutamisel vabastatakse Sinu kehast ja elust mõtted, tunded ja emotsioonid, mis Sulle ei panusta ning millest oled valmis loobuma. Ilma igasuguse pingutuseta vabanevad piirangud, mis takistavad Sul vastu võtmast seda, mida ELU tegelikult pakub – teadlikkust, tervenemist, loovust ja küllust ning seda igas eluvaldkonnas.

See on justkui “delete” nupp Sinu arvutis, mida mõned inimesed kirjeldavad ka kui “tassi tühjaks kallamist”. Teisisõnu on Sinu aju täis mõtteid, tundeid ja emotsioone, mis Sulle enam ei panusta ning Sind edasi ei aita. Access Bars® on võimalus see ruum ebavajalikust  vabastada.

Kõige lõbusam on see, et tegu on energeetilise lahtiühendamisega, mille toimimiseks pole vaja, et Sinu loogiline mõistus sellest aru saaks. Barsi seanss aitab Sul eemaldada teadlikke ja alateadlikke piiranguid selleks, et energia saaks vabalt voolata. Pikaajalised tulemused ei ole seotud vaid energeetilise tasandiga, vaid ka Sinu füüsilise kehaga. Nimelt on kehal võime ennast tervendada ja noorendada ning bars aitab seda loomulikku ühendust iseendaga taastada.
Access Bars® loob ruumi Sinu kehasse ja toob Sind kohale kõige sellega, mis on. Kas oled tajunud mõnusat energiat, mis valitseb looduses? Rahu energia, kus kõik on lubatud ja puuduvad hinnangud. See oledki SINA. Mis siis, kui kogu Su elu võiks selline olla? Mis siis, kui iseendale hinnangute andmine on kõige ebasõbralikum asi, mida Sa teha saad? Milline näeks välja Sinu elu ilma nendeta?

Uue aja antidepressante on palju ning erinevaid: valuvaigistid, alkohol, narkootikumid, nutiseadmed ning mis tahes muud sõltuvused, mis aitavad meil põgeneda elu ning iseenda eest. Selle nurga alt vaadates pole ka Access Bars® mitte midagi muud kui antidepressant, mis rahustab ja toob leevendust, kuid seda ilma negatiivsete kõrval- või järelnähtudeta.

  • Millal Sina viimati lihtsalt niisama õnnelik olid?
  • Mis siis, kui kogu elu võiks selline olla?
  • Mida Sa nüüd valid?
  • Kas nüüd on aeg valida iseennast?

Access Bars® on kehaprotsess, mis juba selle loojate sõnul on halvimal juhul mõnus peamassaaž ning parimal juhul muudab see kogu Sinu elu.

Kogu elu tuleb minuni kerguse, rõõmu ja hiilgusega.™ Kui see on see, mida Sa salamisi oled soovinud, siis leia endale panustavaim vahendaja või praktik, kursus või vahetusõhtu.

Küsi endalt:

  • Kui ma valin Barsi kogeda, mida see loob minu tulevikuks?
  • Kas mu elu muutub pärast seda kergemaks ja rõõmsamaks?
  • Millise vahendaja energia on mulle kõige panustavam?

Access Bars® asutaja Gary M. Douglas

Access Bars® asutaja Gary Douglas

Video: Mis on teadlik loomine?

Access Consciousness® kaaslooja Dain Heer

Video: Mis on Access Bars®?

Accessi mõte on luua maailm, kus valitseks teadlikkus ja ühtekuuluvus.

Teadlikkus ja ühtekuuluvus kaasavad kõike ja ei arvusta mitte midagi. See on valmisolek ja võime olla täielikult teadlik ja kohal kõigis oma elu valdkondades, arvustamata seejuures ennast ja teisi. See on võime ilma hinnanguteta kõike vastu võtta, lubades kogu Universumil olla see, mis ta on. Kui Sul puuduvad hinnangud, siis hakkad Sa nägema kõike sellisena, kui see on, mitte sellena, kuidas Sa soovid, et see oleks või peaks olema, vaid lihtsalt niisugusena, mis ta on. Sellisest ruumist saad Sa muundada ja muuta asju ning luua kõike, mida Sa oma ellu ihaldad – midagi enamat, kui Sul praegu on ja palju rohkem, kui Sa suudad ette kujutada.

Accessi siht on väestamine.

Access Consciousnessis® baseerub Sinu teadlikkuse võimendamisel, et võiksid kõike piiritult tajuda, teada, olla ja vastu võtta. Ta võimendab Sind kogu aeg teadma, et Sa tead. Nii nagu igaüks meist astub oma ülevusse, muutuvad ka kõik sellega loodavad võimalikkused meie kõigi jaoks lõpmatult suuremaks.

Kujutle … 
Mis  oleks,  kui  maailm  oleks  teadlikum  paik?   Kas  siis  kõik hävitustööd, sõjad ja raskused, mis praegusel hetkel toimuvad, jätkaksid  eksisteerimist?  Need  asjad  ei  saaks  eksisteerida teadlikkuse palge ees.
Accessi sihiks on viia meid punkti, kus oleme piisavalt teadlikud, et  luua  muutusi  iseendas  selleks,  et  saaksime  suurendada trauma,  draama  ja  hullumeelsuste  muutmise  võimalust,  mis praegu elus aset leiavad.
Mis oleks, kui kehastuksid selliseks teadlikkuseks  kõiges, mida teed,  et  teised  inimesed  valiksid  selle  tulemusel  teadlikuks saamise?  Mis  siis,  kui  Sa  oled  inspiratsioon  suuremale võimalikkusele?
Sina oled selle muutuse loomise allikas, mida ihkad. Sul peab olema tahe see olla. Teadlikkus  on  võimalus  elimineerida  kõik  loodud  eraldatuse seinad. Mida läheb tarvis selleks, et see muutuks reaalsuseks siinsel planeedil? Sul on ainult tarvis see valida.

Gary M. Douglas180
Access Consciousness®  looja

Uuri lisa

Access Consciousness® ülemaailmselt kodulehelt

www.accessconsciousness.com

Kogu elu tuleb minuni kerguse, rõõmu ja hiilgusega™

Access Consciousness®  kustutuslause?

Üks Accessi töövahendeid on kustutuslause.

Right and Wrong, Good and Bad,POD and POC, All 9, Shorts, Boys and Beyonds (eesti k. Õige ja Vale, Hea jaHalb, POD = hävitushetk, POC = loomishetk, kõik üheksa, lühendid, poisikesed ja veel).

Loodud Gary Mc.Douglase ja Dr.Dain Heeri poolt.
See Kustutuslause on kavandatud selleks, et energiad pinnale kutsuda ning need kustutada. Detailsemalt on see lahti seletatud baasklassis, kuidlisatud siia, et saaksid kogeda natukene seda, mida Access endast kujutab ning aidata sul õppida barse. Õnneks ei pea sa seda mõistma, et see töötaks. See on kavandatud mööda minema sinu loogilisest meelest. Kui su loogiline meel suudaks lahendada kõiki neid asju, mis su elus ei toimi, siis kas ta poleks seda juba teinud?
See kustutuslause on kujundatud nii, et see pääseks ligi sinu „hullumeelsele meelele“, kus peituvad kõik vastused elu kohta, mida sa lood.Lühidalt öeldes, mida kustutuslause küsib, on see, mille kohta lood ebateadlikkust ja mis hoiab sind kinni selles reaalsuse osas, mida sooviksid muuta. Selleks, et mingi asi sinu jaoks ei toimiks, tuleb sul olla
valmis mitte tajuma, teadma, olema või vastu võtma mingit aspekti sellest. Kustutuslause on loodud selleks, et see mööduks sinu mõtlevast loogilisest meelest. See on kavandatud nii, et ta annaks sulle rohkem teadlikkust ja rohkem oskusi toimida teadvusest, isegi kui sa ei mõista neid sõnu ja kui sa tunnetuslikult ei tea, mis täpselt seda piirangut loob.
Küsimuse eesmärk on esile tuua nii palju piirangute ja hinnangute energiat kui võimalik selle kohta, mida puhastad ning seejärel paisata see kustutuslausega eksistentsi. Järgneva kustutuslausena on Accessis kasutusel lühendid erinevate energiate kohta, mida palume kustutada.

 

Access Consciousness® kaaslooja Dain Heer

Video: Mis on kustutuslause?

drdainheer.com

Right & Wrong, Good & Bad: See esindab seda „Mis on selle juures õiget, head, ideaalset ja korrektset ning mis on selle juures vale, halba, kohutavat, õelat, pahelist ja jubedat.“ Need asjad, mida hindame õige, hea, perfektse ja/või korrektsena jäävad meie külge kõige enam, sest me ei soovi neist lahti lasta, olles otsustanud, et need on meie jaoks õiged.
POC tähistab mõtete, tunnete ja emotsioonide loomishetke, mis järgnesid koheselt sinu otsusele seda omada.

POD tähistab hävitushetke. Kõiki neid viise, kuidas oled end hävitanud selleks, et see eksisteeriks, mida sa nüüd
kustutad.

All 9 esindab üheksat kihti kõike seda, mida energeetiliselt puhastame.Pikk versioon sellest hõlmab järgnevaid küsimusi: (1) Kuidas oleme me teinud selle õigeks, heaks, perfektseks ja korrektseks või valeks, kohutavaks, jubedaks,vastikuks, õelaks ja paheliseks? (2) Kuidas see meid vähendab? (3) Kuidas teeb see meid absoluutselt, täielikult, pöördumatult, lõpmatult, üleni ja igavesti tähendusetuks? (4) Mis on preemiad, mis teevad selle õigeks, heaks, perfektseks ja korrektseks või valeks, kohutavaks, jubedaks, vastikuks, õelaks ja paheliseks? (5) Olles
[_______] mis valikuid oleme me teinud või tegemas? (6) Olles [_______] millised loomingud loovad pühendumist meie piiranguteloomingutele? (7) Olles [_______] kui palju dimensioonilisi piiranguid hoiavad seda eksistentsis? (8) Olles [_______] kui palju kontrolle, definitsioone, piiranguid, vorme, struktuure, tähtsusi, lineaarsust ja kontsentrilisust sa kasutad, et hoida seda eksistentsis? (9) Olles [_______] mida pole sa tahteline hävitama, mis hoiab seda eksistentsis?

Shorts: esindab „Mis on selle juures tähendusrikast, mis on selle juures tähendusetut ehk mõttetut, mis on selle eest karistus, mis on selle eest tasu?“ See on lühike versioon. Pikk versioon sellest on: Mida [_____]
tähendab meile? Kuidas teeme me selletähendusetuks? Mille eest karistame ja piiname ennast sellega seoses? Mis on selleautasud? Mitu kihti või mittekihti meil on sellega seoses? Kui palju sentimentaalsustja mõttetut sentimentaalsust on meil sellega seoses?

Boys: esindab tuumasfääre. Need on enne-sõnalised. Põhimõtteliselt on tegemist nende valdkondadega meie elus, kus oleme üritanud midagi tulutult, kuid järjepidevalt korda saata. Oled sa kunagi üritanud kõiki sibula kihte eemaldada, kuid jõudnud mitte millegi muu kui pisarateni? Kui sa ei jõua kunagi probleemi tuumani, siis tegeled selle
tuumasfääridega. Suur osa sellest, millelt oleme üritanud sibulakihte koorida, polegi tegelikult üldse sibul, vaid kihiline sfäär tuuma ümber.Tuumasfäärid on kui laste mullipiibud, mille sees on viis väikest koda ja millesse puhudes täituvad need mullidega. Sa teed ühe katki ja see täitub uuesti, sa teed teise katki ja see täitub uuesti ning probleem ei kao kunagi ära. Selle algallikas on aga seal, kust puhutakse. Sa üritad muudkui mulle katki teha, kuid probleem ei kaogi kunagi täielikult ära.

Beyonds on tunne või aisting, mis tekib meie kehas ja paneb meid paigale tarduma. Oled sa kunagi saanud arve, mis oli suurem, kui arvasid? Kui saad sellise arve, siis peatub kõik ja tahkestub ajas, ruumis, dimensioonides ja reaalsuses. See ongi kaugepiirilisus. Meie elus on palju piirkondi, kus me tardume. Iga kord kui tardud, on tegemist kaugepiirilisusega, mis hoiab sind vangistuses. See ongi kaugepiirilisuseprobleem: see takistab sul kohal olemast.

Access Consciousness® on registreeritud kaubamärk.
Kõik autoriõigused on kaitstud Access Consciousness© on asutatud Gary Mc Douglase ja Dain Heeri poolt.

www.accessconsciousness.com